ANA SAYFA  / VASITA İLANLARI  / SATILIK HAVA ARAÇLARI İLANLARI  / GÜÇLÜ TANDEM PARAMOTOR 150 KG F İTİŞ ilanı

GÜÇLÜ TANDEM PARAMOTOR 150 KG F İTİŞ


SATILIK HAVA ARAÇLARI
İl : İSTANBUL
İlçe : BAĞCILAR

İlan tarihi : 04-06-2010

Fiyat : 2,800EUR

Aktif ilan En güvenli alışveriş,
karşılıklı görüşüp & anlaşarak yapılandır.
Pasif ilan Bu ilanın yayın süresi dolmuş.

İlanı verilen ürün/hizmet artık satılık/kiralık olmayabilir.

İlan sahibi ile iletişim kurmayın.

İlan veren :
Telefon numarası :
E-posta adresi :
- Tipi : Paramotor
GÜÇLÜ TANDEM PARAMOTOR 150 KG F İTİŞ - http://www.ilanyeri.com/satilik-hava-araci-ilanlari/bkktsd-guclu-tandem-paramotor-150-kg-f-itis.html - Marka / Model : Powertrike
- Yıl : 2000
- Türü : Satılık
- Kimden : Sahibinden
- Takaslı : Hayır
- Durumu : İkinci el
Merhaba, öncelikle satılık olan makina ultralight olarak alman Power trike firmasının bir ürünü olup bu şekilde alınmıştır ancak motor kuvveti ultralight için alt limitte olup paramotor özellikle tandem paramotor için çok mükemmel bir seçimdir zaten bu sebeple satın alınmıştır, çünkü motor itiş kuvveti 150+ Kg/F kiloyu geçmektedir, tarafımdan denenmiştir, hatta elimdeki ölçüm aletinin sonuna dayandığından artı itiş kuvvetini plus olarak yazdım. Lakin paramotor olarak kullanım için üzerine aklenecek taşıma barı henüz eklenmemiştir, ultralight şeklinde kullanım ihtimali olabilir diye. Malesef paramotor kullanımına geçemeden eşimle yamaçparaşütü eğitimi alma hatasını işledim. Eşimin baskısıyla artık bir kaç yıl yamaçparaşütüne takılmak durumundayız.


Ayrıca artık kullanamayacağım mistral 42 tandem kanadıda (150 - 200 kilo limitli) araçla bereber vereceğim ücretsiz olarak çünkü kanat yıpranık bir kaç yama ve ip sıyrıkları var her ne kadar bu kanatla uçsamda açıkçası yıpranıklığından dolayı kanada para istemek ayıp olacak yani çok temiz ama iki yaması var diye saçmalamıyorum lakin temizin yaması sıyrığı olmaz çünkü, hele hele yıpranmışlığı sırıtmazda.

Üretici Marka: Power trike
Model/Boyut: 230 cm boy, 150 cm (kadrosuyla) yükseklik
Kilo Limitleri: 200+
Sertifika:
Renk:
Üretim Yılı: 2000
Tahmini Uçuş Adedi: bilinmiyor
Tahmini Uçuş Saati: bilinmiyor
Motor: Lloyd iki silindirli iki zamanlı 45 Hp, 400 cc motor iyi bakılmış, ooo sıfır gibi değil tabiki kullanılmış motor nasılsa oda öyle bir motor. manuel satartlı, lakin elektirik startı eklemek mümkün total masrafı akü dahil 150 tl gibidir, ben elektirik start eklemeyi düşünüyordum ama fırsat olmadı alan arkadaşın keyfi bilir artık. Ama tavsiye ederim.
Pervane: 125 santim ahşap
Trike: Boş ağırlığı 65 kilo, 15 litre yakıt tankına ne kadar koyarsanız kilosunada eklersiniz. trike total boyu kadrosu dahil 230 cm, üzerindeki koltuğun önüne rahatlıkla bir koltuk daha eklenebilir, ayrıca var olan ayak gazı tertibatında tel çıkarılmış el gazı duruyor ama ayak gazı için herşey hazır istendiği an tel tekrar takılabilir.
Eklentiler: Makinanın yanında ultralight kanadı takmak için uzatma kolonu ve ön destek barıda verilecektir, alan kişi tercihine göre değerlendirir.

Malzemenin genel durumu/tamir/değişen: Genel durumu iyi yani motor güzel ve verimli çalışıyor, trikesi gayet sağlam ve duralaminyumdan imal, hassas ağırlık kısımları dayanıklı çelikten.
Kanat yukarıdada belirttiğim gibi yıpranmış durumda ama bir kaç ip değişimiyle uçarlığında bir sorun yoktur. Zaten ücretsiz verilecektir.

EN ÖNEMLİ ÖZELLİĞİ YÜKSEK İTİŞ KUVVETİ SAYESİNDE OLDUKÇA GÜZEL VE HIZLI TIRMANIŞA/UÇUŞA MÜSAİT OLMASI VE KİLO LİMİTİ OLARAK ÇOK ESNEK OLUŞUDUR. YANİ SİNGLE OLARAK SAFRAYLA YAHUT 200 KİLOYA KADAR TANDEM PİLOT VE YOLCU UÇURMA KAPASİTESİ.

Fiyat: En güzel kısmı 2800 euro
Malzemenin bulunduğu şehir/yer: istanbul / bağcılar
Satış sebebi: Hatunun şerri adamın dayanıksızlığı
Satıcı bilgileri: Faruk Korkmaz 0 505 **** *** ** **

Not: makina ultralight olarak uçurulmuştur, paramotor trike şeklindeki uçuşu nasip olmamıştır.

GÜNEŞLİ MAH.

vasıta, hava araçları, paramotor

  


Hatalı ilan Bu ilan hatalı mı ?
İller

KATEGORİLER

İnternetteki tüm ilanlar, tek sitede... www.ilanyeri.comAna sayfa |  İlan ver |  Yardım |  İletişim